serwery dla wymagających

     nasi klienci

 

Jesteśmy firmą oferującą szeroką gamę usług oraz kompleksowych rozwiązań internetowych, zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. W ramach oferty zapewniamy odpowiednią infrastrukturę do prezentacji firm w sieci Internet, dzierżawę serwerów wirtualnych oraz fizycznych, projektowanie i utrzymywanie stron WWW oraz kont pocztowych. 

 

W pełni automatyczny Panel Administracyjny pozwala na błyskawiczną aktywację każdej z usług o dowolnej porze dnia i nocy. Usługi są dostępne natychmiast po aktywacji. 

 

Firma zatrudnia najlepszych pracowników: dynamicznych, młodych, dobrze wykształconych i doświadczonych, w pełni oddanych firmie i kształtowaniu jej przyszłości. Ambicją naczelnego kierownictwa firmy jest dalszy rozwój FirstGroup.pl jako lidera i niezależnego operatora, odnoszącego w Polsce sukcesy.

 

 

 

Nasze serwery wyposażone są w procesory AMD oraz Intel Xeon, terabajty pamięci RAM oraz w wysokiej jakości dyski twarde SAS. Sprzęt ten sprawia, że możemy obsłużyć setki wysokiej jakości kont. Nasze serwery podłączone są do kilku łącz. Sprawia to, że wszystkie konta ładują się szybko i bezproblemowo, a zastosowanie technologii dynamicznego routingu BGP-4 zapewnia optymalną trasę przesyłu danych. 

 

Serwery FirstGroup.pl monitorowane są przez 24 godziny, przez co ryzyko awarii jest bardzo znikome. Miesięczny uptime naszych serwerów wynosi aż 99,5%. Dlatego możesz mieć 99,5% pewności, że wszystkie konta będą dostępne przez cały czas oraz że wszystkie dane są bardzo bezpieczne. 

 

Nasze serwery są oparte na najnowszym systemie operacyjnym - Linux Slackware. Dodać należy, że serwery mieszczą się na terenie naszego kraju.

Pomoc techniczna 24h
tel. kom. 608 806 860

www.firstgroup.pl  |  www.firstdomain.pl  |  www.firstdesign.pl  |  www.firstservice.pl